Telefonní kontakt:
Telefon(+420) 603 945 996

Profil společnosti

Kdo jsme

Logo Renomont služby s.r.o.Stavební společnost RENOMONT služby s.r.o. navazuje na činnost pana Radka Náhlého, majitele společnosti, který působí v oboru specializace na montáž sádrokartonu a sádrokartonových konstrukcí převážně na území města Olomouce a Olomouckého kraje již 10. rokem.


Čím se zabýváme

V rámci činnosti se kromě montáže sádrokartonu společnost RENOMONT služby s.r.o. specializuje na půdní vestavby, půdní byty, rekonstrukce, novostavby a suchou výstavbu. Mezi naše další silné stránky patří výměna těsnění a termoizolačních skel a servis oken značky VELUX, včetně střešních oken VELUX a světlovodů VELUX, dále montáž sádrovláknitých desek Fermacell a uceleného systému Fermacell, do něhož patří příčky, podhledy a hlavně suché podlahy Fermacell.


Proč zvolit společnost RENOMONT služby s.r.o.

  • kvalitní služby a osobní přístup ke klientovi
  • 10letá praxe v oboru
  • desítky referencí od 100% spokojených klientů
  • profesionální přístup proškoleného týmu
  • pojištění proti nechtěným vzniklým škodám
  • certifikace nabízených služeb
  • spolupráce s ověřenými partnery a dodavateli

Historie

V roce 2003 se majitel společnosti Radek Náhlý po letitých zkušenostech v oboru rozhodl ukončit pracovní vztah ve firmě zabývající se taktéž suchou výstavbou a začal na živnostenské oprávnění „Montáž suchých staveb“ zajišťovat zakázky sám, svými schopnostmi. Postupem času a s přibývající praxí rozšiřoval okruh zákazníků a obchodních partnerů, s nimiž společnost RENOMONT služby s.r.o. spolupracuje dodnes. Zakázek začalo přibývat a v roce 2005 byli přijati první zaměstnanci.  Postupně společnost dospěla k aktuálnímu stavu 4 zaměstnanců (plus 4 až 6 externích pracovníků dle objemu zakázky).

V době stavebního boomu v roce 2007 a 2008 Radek Náhlý nasbíral organizační zkušenosti a nyní je v případě velkého náporu na objem práce schopen tyto situace bezproblémově zvládat i v časové tísni. Koncem roku 2010 pan Náhlý založil společnost RENOMONT služby s.r.o., s níž ve stejném složení a stejném duchu pracuje zkušený tým i nadále.