Telefonní kontakt:
Telefon(+420) 603 945 996

Reference

Terasa ve Šternberku

Pro stávajícího zákazníka jsme nad zastaralou verandou vytvořili novou nosnou podlahu za původní dřevěnou střechu. Vlastními silami jsme postavili zastřešení a položili dlažbu na tzn. terče. Vše je kryto polykarbonátovou krytinou.

Pokračovat ve čtení

Zemědělský areál Žerůvky

Pro stavební firmu, která v tomto areálu postavila halu a zrekonstruovala přístavek jsme namontovali cca 900m2 sádrokartonových desek. I když nejde o velkou budovu, tak z technologických důvodů došlo k instalaci předsazených stěn systémem suchá omítka. Jak v přízemí, tak i ve 2.NP. Ve všech prostorech byl instalován SDK podhled.

Pokračovat ve čtení

Rodinná vila v Olomouci

Během roku 2014 a 2015 jsme v Olomouci pro stavební firmu realizovali zakázku, která byla maximálně náročná a setkali jsme se u ní se spoustou detailů a návazností. Montovali se podhledy s dvojím záklopem, SDK příčky obyčejné, použili jsme snad všechny varianty desek typu Rigips, Rigistabil, sádrovláknité, cementové, do vlhka, protipožární ad. Byla to lukrativní a náročná zakázka, díky které jsme spokojení a pyšní, že jsme ji mohli zrealizovat a zvládnout.

Pokračovat ve čtení

Banka v Olomouci

V nejmenované bance v Olomouci jsme u této zakázky měli za úkol od pátečního večera do pondělního rána vytvořit místnost ze sádrokartonu a provést s tím související práce tzn. "na klíč". Jde o místnost, ve které jsou uloženy peníze a prostory jsou sice suché, ale naší prací bylo zakrýt nepraktickou klenbu z kamene. Z fotek je patrné, zda-li je prostor vhodnější.

Pokračovat ve čtení

Měšťanský dům U Zlatého jelena v Olomouci

Pro firmu Valtr, generální dodavatel staveb s.r.o. jsme v Olomouci v Měšťanském domě Jelen dodávali SDK konstrukce a suché podlahy zn. Fermacell. Naším úkolem bylo postavit sádrokartonové příčky, podhledy a v některých případech předsazené stěny. Jsou zde i konstrukce, které vylepšují protipožární opatření. Tato zakázka byla realizována dlouhou dobu a pro nás byla v roce 2015 zásadní a opět zajímavá, protože se jedná o historickou budovu.

Pokračovat ve čtení

RD Velký Týnec

Jedná se o klasické podkroví nového domu, kdy se po montáži konstrukce a tepelné izolace vše zadeskuje a řádně vytmelí. Povrch je připravený na malířské práce. Na jedné fotce je patrné, jak vypadají půdní schody od firmy JAP z Přerova, které v drtivé většině montujeme.

Pokračovat ve čtení

Půdní vestavba Šternberk

V roce 2015 jsme ve Šternberku pro klienta vytvořili z neobydleného půdního prostoru byt o dispozici 3+KK. Všechny práce jsme zajišťovali sami, anebo ve spolupráci se spřízněnými firmami. Bylo třeba postavit sádrokartonové příčky, následně se instalovala elektroinstalace, rozvody vody a topení. Po zaklopení druhé strany příček a montáže konstrukce podhledů a šikmin s izolací se nachystalo podlahové topení a vše se zalilo anhydritovou podlahou. Poté se doklopili podhledy a šikminy a vše se vytmelilo. Dalším krokem byly obkladačské práce, malířské, stolářské, atd. Před ukončením se položila podlahová krytina a vše se uklidilo.

Pokračovat ve čtení

Bohuňovice

U této zakázky jsme byli požádáni stavební firmou o montáž SDK příček a podhledů. Prakticky je to úprava podkroví sádrokartonem. Investor rozšiřuje služby o ubytování a stravování a objekt bude sloužit pro komerční účely.

Pokračovat ve čtení

Thamm Hotel Praděd-Zlaté Hory

Byli jsme osloveni panem Ing. Arch. Františkem Zajíčkem o SDK podhledy na této stavbě. Nakonec zde bylo prací za cca 1,8mil. Kč. Byla to zakázka sice daleko od naší lokality, ale o to zajímavější. Jde o historickou budovu s pohnutou minulostí a díky panu architektovi se dle mého názoru zachoval "duch" domu a propojila se historie se současností. Tato zakázka pro nás všechny byla o detailech a netradičních řešeních, ale také o nevšední zkušenosti.

Pokračovat ve čtení