Telefonní kontakt:
Telefon(+420) 603 945 996

Pro našeho stávajícího zákazníka jsme měli z neužívaného prostoru vytvořit tělocvičnu s posilovnou. Zákazník nechal spoustu detailů na nás a ve finále vše dopadlo výborně. Střešní plášť byl izolovaný tepelnou izolací s parozábranou a stávající světlíky dostatečně prosvětlují místnost denním světlem. Obvodové stěny byly provedeny jako předsazené a byly také podle možnosti doizolovány. Do výšky cca 1,8 m byly stěny obloženy OSB deskou a zbývající části k podhledu byly stěny zaklopeny sádrokartonovou deskou 15 mm.

Větší část prostoru zabírá tělocvična a menší posilovna. Ta je oddělena mantinelem z OSB materiálu, který jsme pochopitelně také vyrobili. Na protější straně byly prostory nesouměrné a toto jsme vyřešili mantinelem, který jednak prostor vyrovnal a za druhé se do něho dají vkládat např. cvičební pomůcky.

Na některé stěny jsou nalepeny sádrokartonové desky přímo na cihly. Z praktických důvodů je podhled v posilovně kazetový, protože rozmístění posilovacích strojů se může měnit stejně jako pozice světel. Na závěr prací jsme v tělocvičně vytvořili novou podlahu z kročejové izolace a dvou vrstev OSB desek a v posilovně podlahu z desek Fermacell.